Viac o KECY

anglicko-konverzačný tábor pre stredoškolákov

Program opísaný nižšie je programom na bežných Kecoch. Keďže tento rok budú KECY Reunion špeciálne,
program bude odlišný, ako si už čítal na prvej strane.
Z toho, čo poznáš z Kecov, zažiješ kúsok anglického a športového tracku,
celodennú aktivitu, iniciatívy, večerné programy, či e-nighty.


Ako vyzerá bežný deň na Kecoch?

Program

Bežný deň na KECY vyzerá asi takto:
8:00 Ráno vstaneš, urobíš, čo treba, a prichádzaš ku raňajkám, kde ťa čakajú tvoji vysmiati (a vyspatí?) kamoši.
8:40 Deň oficiálne začínaš krátkym ranným programom, kde si vypočuješ niekoho príbeh a necháš sa nakopnúť témou dňa.
9:00 Hneď po tom ideš na angličtinu. Tu nečakaj písomky, ale učenie sa angličtiny zábavnou formou - pomocou rozhovorov, tvorby scénok... a s tou najlepšou motiváciou! (americké sladkosti) *
alebo
9:00 Hneď potom ideš na športy. Začínaš krátkou rozcvičkou a pokračuješ tréningom nejakého športu. Napríklad skúšaš rôzne možnosti ako hádzať frisbee alebo ako prihrať pri americkom futbale. *
11:15 Po krátkej prestávke prichádzajú iniciatívy. Spoločne so svojím tímom musíš splniť určitú úlohu, ktorá je niečím zaujímavá a zároveň zameraná na teambuilding.
14:00 Už si sa dnes čo-to naučil, budoval svoj tím, zjedol raňajky, obed - a to sme ešte len v polovici. Aktivity - miesto, kde môžeš súťažiť proti ostatným tímom v úlohách, ktoré vyžadujú nielen fyzickú, ale aj mentálnu či strategickú zdatnosť.
15:30 Americké športy alebo "Crafts"? Výber je na tebe. Zahraj si americký futbal pod vedením Američana alebo si niečo vyrob, vykrafti na kraftoch.
19:30 Och, moja obľúbená časť dňa. Unavený si sadneš a užívaš si večerný program. Je tu kopa srandy, ale aj čas, kedy sa môžeš hlbšie zamyslieť nad svojím životom (čo už sa dá málokedy, však?) - a taktiež môžeš získať pohľad na Ježiša, aký si možno v kostole nepočul.
21:00 Čas dobrých rozhovorov (a dobrého jedla)! Môžeš sa s kamošmi porozprávať o tom, čo si za celý deň zažil, posedieť si pri ohni, zatancovať si na 80-te roky alebo zažiť Vianoce v Júli.

*Iba anglický track
*Iba športový track

Počas KECY zažiješ samozrejme aj iné - špeciálne - dni oproti tomu opísanému hore.
(Na programe pracujeme, takže k malým zmenám ešte môže dôjsť.)

Chcem sa registrovať!